محیط کاملا فارسی و کاربر پسند

کاربران نرم افزار مدیریت ماشین آلات می بایست بتوانند با احساس آرامش و اطمینان کافی به صورت روزانه از سامانه استفاده کنند در غیر اینصورت کاربرای به یکی از دلایل شکست نرم افزار در سازمان خواهد شد . نرم افزار CMMS Pro با در نظر گرفتن این موضوع امکاناتی جهت تسریع در عملیات نت را فراهم آورده که به شرح ذیل به آن ها اشاره می گردد:

سرعت نرم افزار : 

تیم برنامه نویسی CMMS Pro همواره با ایجاد سناریوهای پیچیده قسمت های مختلف نرم افزار را مورد آزمون های سنگین قرار می دهد و نتایج آزمون را به عنوان ملاک اصلی بررسی های مجدد قرار می دهد . با استفاده از این روش اطمینان خواهیم داشت کاربران با بهره گیری از حداکثر سرعت ممکن می توانند عملیات های مختلف را بر روی نرم افزار انجام داده و رضایت کامل داشته باشند.

ورود اطلاعات : 

در صورتی که کاربران نتوانند اطلاعات روزانه را در اسرع وقت وارد نرم افزار کنند به مرور زمان خستگی ، حذف برخی اطلاعات ، تاخیر در ثبت ، تاخیر در فرایند های پذیرش و … مواردی از این دست بر سازمان حاکم خواهد شد . لذا به منظور جلوگیری از این مشکل روش های مختلف ورود اطلاعات با حداقل نیازها توسط تیم CMMS Pro در نظر گرفته شده تا کاربران بتوانند وظایف خود را به صورت کامل انجام دهند.

محیط کاربری :

نرم افزار به صورتی دیزاین شده تا تمام منو ها و درسترسی های لازم به صورت آسان در اختیار کاربران قرار گیرد . رنگ بندی ، ترکیب منوها ، دسترسی ها سریع ، کتابخانه فنی ، ایجاد پروژه ، جابجایی دستگاه ، تولید جداول سرویس ماشین آلات و بسیاری از عملیات ها تنها با استفاده از دو کلیک قابل انجام است.

Post Media Link

مینا زمانی کارشناس نت